Alumni List (Edited yearly)

Ahmad, Moiz
Aksoy, Murat
Arboleda, Carolina
Baek, Jongduk
Balchandani, Priti
Bangerter, Neal
Barakovic, Muhamed 
Benson, Michael
Berger, Martin
Bernas, Lisa 
Bian, Wei  
Bier, Bastian
Billingsley, Kelvin
Bolar, Divya
Braun, Hilary
Brewer, Kimberly
Brost, Alex
Caires, Christopher
Carpenter, Colin
Cartmell, Sam
Chang, Catie
Chen, Christina
Chen, Jing  
Chen, Jingyuan
Cherry, Erica
Choi, Eun Soo
Christen, Thomas
Clayton, David
Cleary, Kevin
Clemmensen, Andreas 
Constantin, Dragos
Dake, Michael
Daniel, Nils
Darpolor, Moses
DeBever, Josh
Delso, Gaspar
DeMan, Bruno
Duza, Tasmia
Faranesh, Tony
Fattahi, Shahin 
Feng, Xue  
Ferenczi, Emily
Fu, Jian  
Ganguly, Arun
Gauthier, Claudine
Girard, Erin
Golden, Caroline
Golland, Polina
Gong, Nanjie
Goubran, Maged
Granlund, Kristin
Grimmer, Rainer
Guerin, Bastien
Gulaka, Praveen
Gunhan, Mehmet
Haberlin, Max
Han, Misung
Han, Zhaoying
Hertz, Hans
Holbrook, Andrew
Holdsworth, Samantha
Hornegger, Joachim
Hsieh, Scott
Hsu, Jung-Jiin
Hu, Yanle  
Instrella, Ronnie 
Islam, Haisam
Jahanian, Hesam
James, Tim
Jenkins, Alicia
Jordan, Caroline
Josan, Sonal
Kaye, Elena
Kean, Michael
Keck, Benjamin
Keil, Andreas
Kim, Dong-Hyun
King, Randy
Koo, Seungbum
Kopeinigg, Daniel
Kyme, Andre
Larabi, Malika
Lasitha, Senadheera
Lee, Jongho
Levin, Yakir
Levine, Evan
Li, Charles  
Lillaney, Prasheel
Liu, Chunlei
Liu, Siyuan
Lu, Aiming  
Lu, Wenmiao
Luo, Qingfei
Maclaren, Jullian
Maier, Andreas
Makram, Mina  
Mang, Sarah
Markl, Michael
Martz, Harry
Mayer, Dirk
Mazin, Samuel
McDonald, Michael
McWalter, Emily
Mo, Jae  
Monu, Uche
Moses, Darpolor
Mueller, Kerstin
Nelson, Geoff
Newbould, Rex
Nguyen, Mai
Ni, Wendy  
Niebler, Christine
Nnewihe, Anderson
O'Halloran, Rafael
Ooi, Melvyn
Pandit, Prachi
Park, Jinha
Persson, Mats
Peterson, Eric
Phillips, Linsey
Planey, Katie
Pohl, Kilian
Qiu, Deqiang
Rahimi, Mahdi
Rajbhandary, Paurakh
Rakow-Penner, Rebecca
Rieke, Viola
Rioux, James
Ronald, John 
Sacristan, Emilio
Saranathan, Manoj
Schmiedeskamp, Heiko
Schneider, Florian
Senadheera, Lasitha
Shapiro, Lauren
Shi, Cindy  
Shi, Xinwei
Skare, Stefan
Sodomsky, Mat 
Soman, Salil
Sompel, Dominique
Srinivasan, Suba
Stara, Riccardo
Starman, Jared
Staroswiecki, Ernesto
Straka, Matus
Su, Jason  
Sundaram, Padma
Sung, Kyunghyun
Sveinsson, Bragi
Thaler, Christian
Tian, Qiyuan
Tourdias, Thomas
Townsend, Kelly
Unberath, Mathias
Vaclavu, Lena
Van, Anh  
Vance, Chardonnay
Vogelsong, Melissa
Vyas, Urvi  
Wang, Adam (now RSL Faculty!)
Wang, Jinghui
Wang, Tzu-Yin
Webb, Taylor
Weber, Hans
Weisinger, Florian
Wells, William
Wen, Han  
Wentland, Andrew
Whelan, Brendan
Wibowo, Arif
Winkler, Simone
Wong, Serena
Wood, James 
Worters, Pauline
Wu, Bing  
Wu, Meng  
Wuerslin, Christian
Xu, Tao  
Yang, He  
Yang, Yi-Shan
Yao, Yuan  
Yen, Yi Fen
Yoo, Byunghee
Yoon, Sungwon
Yoruk, Umit
Yun, Hyo-Seon 
Zanganeh, Saied
Zehneisen, Benjamin
Zheng, Yuan
Zhong , Qian 
Zhu, Lei